HAKKIMIZDA

Hakkımızda

1927 yılında temelleri atılmış olan Mazlumlar Muhallebicisi bugün de geleneksel lezzetine sadık olarak hazırlanan ürünleriyle, Eskişehirlilerin damak zevkine Haller Gençlik Merkezi ‘nde hitap etmeye devam ediyor. 


MAZLUMLAR MUHALLEBİCİSİ gelişen teknolojik yeniliklerin takipçisi olarak kurumsallaşmayı, müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı ve müşterilerine tamamı doğal maddelerden üretilmiş kaliteli ürünler sunmayı ilke edinmiştir. 

Geçmişten günümüze gelen “Muhallebici kültürünü” koruyarak, geçmişteki lezzeti genç nesillere sunmayı hedefliyor. 

Bugün varlığını, kurucu ortakların çocukları ve torunlarının bir araya gelmesiyle devam ettiren Mazlumlar Muhallebicisi, Haller Gençlik Merkezinde bulunan dükkanı, bayiliğini yürüten Atatürk Bulvarı Şubesi ve  farklı otel, restoran, cafe ve çeşitli organizasyonlara da hizmet veren bir anonim şirket yatırımıdır.

Türkiye’nin önde gelen yemek kültürü uzmanlarından oluşan büyük Jüri (Gurmeler) , yaptıkları değerlendirmede Mazlumlar Muhallebicisi A.Ş.’nin Türkiye’nin en iyi 10 muhallebicisi arasında yer aldığını, 2003 yılında açıklamıştır.

Ayrıca 2016 yılında Türkiye’nin önde gelen gurmelerinden oluşan tadım testleri sonucunda, Türkiye’nin en iyi beşinci muhallebisi olarak açıklanmıştır.